Obowiazki pracy w administracji

W bliskiej możliwości znajdują się jedynie wydajne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona akcji i funkcjonalność obsługi są tu na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki wykorzystaniu doskonałej wartości składników, technicznie ulepszają formę i ciągły postęp w kierunku technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale też profesjonalne oraz niezwykle pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o każdym poziomie i ludźmi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i gromadzą spożywa w przeciwnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie elementy są dołączone do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych również są optymalnym narzędziem do prowadzenia pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te wykorzystywane są przy zasysaniu większych sumie suchego produktu z licznych odległości. Zostały przeprowadzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zwracamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Planujemy i podejmujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.