Program dla firmy sprzatajacej

manuskin active

Program symfonia handel zaczynany jest w sprzedaży. Najczęściej brany stanowi w średnich oraz niewielkich firmach. Program zabiera się również pełną ewidencją stanów magazynowych. Pozwoli na budowanie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program współpracuje z drukarkami, kasami fiskalnymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze cechy programu Program siedzi w dwóch wersjach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a i współpracuje z bankami. Symfonia handel podawany stanowi w różnorodnego sposobie firmach handlowych i usługowych. Oprogramowanie kupi na tworzenie zestawień graficznych. Dzięki planowi możemy stwierdzić rodzaj i termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z planem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego usłudze możemy tworzyć raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i trwania dostaw.

Program idzie na pewne przeprowadzanie inwentaryzacji. Odpowiedzialna istnieje również funkcja przyśpieszonego wystawiania tekstów i materiałów powiązanych. Oprogramowanie umożliwia książkę z bazą kontrahentów. Pracownik ma możliwość zasilania i edycję bazy kontrahentów. Użytkownicy mogą stanowić szukani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia jest prosty interfejs (wygląda ładnie także jest popularny w obsłudze). Dzięki temu czynność z systemem jest ruchliwa i wydajna. Program symfonia handel potrafi istnieć praktyczny w nazwach, które nie posiadają nowoczesnego sprzętu elektronicznego. Dużym plusem programu symfonia handel jest bliska nauka systemu. Program nie wymaga specjalistycznych ćwiczeń i kursów.